Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sekreti i lëkurës së Rihanës vetëm 25 euro
English

Sekreti i lëkurës së Rihanës vetëm 25 euro

Ajo u votua një prej ikonave më të larta të bukurisë për 2011, duke mposhtur Victoria Beckham dhe Angelina Jolie.
Dhe tani Rihanna ka zbuluar sekretin e saj rrezatues.
Një xhel me emrin Per-fékt, me çmim prej £ 25, që i jep një përsosmëri perfekte lëkurës, tashmë është mjaft popullor në një numër të yjeve të Hollivudit, duke përfshirë Reese Witherspoon, Goldie Hawn dhe Jennifer Hudson.

Xheli perfeksionues i lëkurës i cili pregatit lëkurën për make-up gjatë aplikimit e lë atë rrezatues dhe rifreskon me një aluzion të ngjyrës,
Produkti - duhet të aplikohet në ballin e mollëzat dhe kurrizin e hundës - është në dispozicion me dy nuanca të ndryshme dhe ndihmon në rritjen e ngjyrës natyrore të lëkurës.
Prodhuesit pohojnë se përbërësi Niacin (Vitamina B3) ndihmon për rritjen e qarkullimit, ndërsa antioksidantët kafeinë, vitamina A dhe E e mbrojnë lëkurën nga plakja e parakohshme.

KOMENTE