English

Rihanna në një luftë fjalësh me të dashurën e Chris Brown

Rihanna dhe e dashura e re, e Chris Brown, Karrueche Tran modele vjetnameze,

janë përfshirë të dyja në një luftë fjalësh publike lidhur me të dashurin e tyre

të përbashkët Chris Brown.

Lufta ka nisur kur Rihanna ka postuar në rrjetin e saj një fotografi me qese ëmbëlsirash orizi, duke i vendosur një palë syze të zeza dielli dhe një palë vëthë floriri me mbishkrimin: 'Ima a make u my b****.' që mund të perceptohet si një gërmim te Karrueche.

Sipas New York Daily News, Rihanna dhe 22-vjeçari Brown thuhet se janë 'duke parë njëri-tjetrin në fshehtësi.

Megjithatë Brown dhe Karrueche shihen të dy së bashku me pushime kohët e fundit dhe ajo ka postur dhe foto të jetës së tyre.

KOMENTE