Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Dhia ha pica në restorantin ku ka ngrënë dhe Donald Trump
English

Dhia ha pica në restorantin ku ka ngrënë dhe Donald Trump

Duket qesharake pasi kemi parë që qeni ulet në tavolinë me personat që e kanë, por që një dhi të ulet në një piceri duket qesharake por ja që ka ndodhur natën e kaluar në Manhattan.

Dhia hante picë së bashku me çiftin që e kishte.

Skena është kapur nga një klient dhe që direkt e ka postuar në rrjetin e tij në Twitter duke shkruar:
"një dhi po ha pica në La Famiglia"
Klientë të tjerë kanë kthyer kurrizin. Dhe kjo ka ndodhur restorantin ku një vit më parë ka ngrënë drekë Sarah Palin and Donald Trump.

KOMENTE