Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nëntetar Aleksandër Peçi kthehet në atdhe
English

Nëntetar Aleksandër Peçi kthehet në atdhe

Nëntetar Aleksandër Peçi, i cili u plagos rëndë më 20 shkurt të këtij viti, gjatë sulmit të një ushtari afgan mbi komandot e NATO-s, në Kandahar, incident ku humbi jetën edhe kapiten Feti Vogli ka mbërritur orët e para të mëngjesit në aeroportin "Nënë Tereza" të Rinasit.

Përveç familjarëve të tij mirëseardhjen i kanë uruar dhe disa personalitete të larta të Forcave të Armatosura të Shqipërisë.

Nëntetar Aleksandër Peçi kthehet pas rehabilitimit të plotë në një spital ushtarak në Gjermani.

KOMENTE