Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tom dhe Xheri në jetën reale
English

Tom dhe Xheri në jetën reale

Nuk ekziston vetëm në filmat e animuar, por jeta Tomi-Xheri ekziston realisht.

Një mace kishte kapur miun dhe duke e mbajtur në kthetrat e saj e ka çuar në një cep të kopshtit dhe si duket pas lutjeve të shumta të miut ajo ka filluar të luajë me të.

Xherri ka arritur të ndryshojë mendjen e maces së uritur duke u kthyer me të vërtetë në një film real

KOMENTE