English

Mirë se vini në ditëlindjen që kushtoi 6 milion euro (FOTO)

Philip Green një ndër biznesmenët më të pasur të Britanisë, feston ditëlindjen e tij të 60-të.
Ashtu siç kishte njoftuar më parë, ai kishte ftuar shumë yje të famshëm të Hollivudit.
Gjithçka ka qënë e organizuar deri në detaje për çdo ditë qëndrimi në një nga plazhet e Meksikës.

Në këtë ditëlindje janë përfshirë emra si Simon Cowell, Ronnie Wood, Leonardo DiCaprio, Kate Hudson, Kate Moss dhe Naomi Campbell.

Shpenzimet kanë qenë teprë të shtrenjta sa punonjësit që punojnë për Green mendojnë se do të ketë shkurtime nga puna.

Shpenzimet shkonin 7000 euro për një natë.

KOMENTE