Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ricardo Kaka dëgjon mësime rreth fesë islame në një xhami në Dubai
English

Ricardo Kaka dëgjon mësime rreth fesë islame në një xhami në Dubai

Ricardo Leite Kaka nuk ka hezituar madje me kënaqësi ai është futur në një xhami në Dubai ku ka qëndruar rreth një orë duke dëgjuar leksione rreth fesë islame.

Kaka është duke u relaksuar me familjen e tij në Dubai dhe ai nuk e ka humbur dhe këtë kënaqësi rreth marrjes së njohurive të fesë islame nga një hoxhë i qytetit.

KOMENTE