English

Motrat Kardashian, njëra më e bukur se tjetra (FOTO)

Motrat Kardashian takohen të treja në Beverly Hills.

Njëra më e bukur se tjetra, por njëra nga motrat pret të bëhet nënë së shpejti.
Khloe kishte veshur një palë pantallona që tregonin format e saj dhe motra tjetër shtatzënë një këmishë të hollë me ngjyra të zbehta.

Të treja motrat janë parë në një dyqan Melrose Avenue, në Beverly Hills, ku çdo lëvizje e tyre është regjistruar nga kameramani.

Por përshtypje më të mirë ka bërë motra shtatzënë Kourtney, e cila po merret me xhirimet e një serie të re.

KOMENTE