English

E dashura e George Clooney, në listën e femrave më seksi (FOTO)

Ajo kishte fituar sumë fansa meshkuj para se të takohej me aktorin e njohur George Clooney.

Pas takimit Stacy Keibler, ka fluturuar në majë të listës së femrave më të pëlqyera.

Edhe pse 32 vjeçe ajo ka një trup mjaft të tonifikuar dhe për tu patur zili.
Figura e saj mitike gjithashtu tërhoqi vëmendjen e Hugh Hefner, i cili kërkoi që ta paraqesë për revistën Playboy dy herë ... por ajo refuzoi dy herë.

Ndërkohë, Keibler është kthyer në SHBA pas një pushimi të shkurtër në Cabo San Lucas, Meksikë me të dashurin e saj Clooney pasi dhe ky dëshironte një pushim, pas arrestimit të tij nga ambasada sudaneze.

Ndërkohë aktore njëkohësisht, ajo po përgatitet për një episod të ri filmi.

KOMENTE