Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bayern Munich kalon në gjysmëfinale
English

Bayern Munich kalon në gjysmëfinale

Tani u njohën 2 skuadrat që do të jenë në gjysmëfinale.
Përveç Barcelonëa dhe Bayern Munich ka kaluar në gjsmëfinale.
Bayern Munich ka mundur Marseille me rezultatin 2:0 me dy gola të shënuar nga sulmuesi Ivica Olic.

Bayerni do të presë pjesën e parë të tyre në gjysmë-finale në 17 prill, me skuadrën që do dalë fituese nga loja Real Madrid - Apoel.

KOMENTE