Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Polici hidhet para autobusit për ta gjobitur shoferin (VIDEO)
English

Polici hidhet para autobusit për ta gjobitur shoferin (VIDEO)

Rojet e trafikut janë të njohur për ndjekjen e tyre të pamëshirshme kur është fjala për kapjen e atyre që shkelin ligjin.
Por, ky oficer vietnamez shkoi përtej thirrjes se detyrës, kur ai rrezikoi jetën e tij duke u kapur në pjesën e përparme të autobusit, në lëvizje për gati një milje për ti dhënë shoferit një biletë gjobe.

Lieutenant Nguyen Manh Phan urdheroi Phung Hong Phuong
për të ndaluar pasi ishte duke ngare autobusın në anën e gabuar të rrugës, në Hanoi, Vietnam, të hënën.

Shoferi nuk pranoi dhe vazhdoi te ikte. Por polici u hodh para autobusit duke u kapur ne fshireset e xhamit me shpresen per ta ndaluar. Me pas, pasi trafiku vinte dhe rendohej shoferı u detyrua te ulte shpejtesıne nderkohe qe dhe u arrestua. Tani ai perballet me dy akuza ate te ngarjes ne krahun e gabuar dhe ate qe veproi kundër zyrtarëve publikë.

859

KOMENTE