English

Mariah Carey me binjakët e saj (FOTO)

Mariah Carey është shfaqur në rrugë bashkë me dy binjakët e saj dhe burrin e saj reperin Nick Cannon.

Ata dukeshin të lumtur dhe Nick kishte ngarkesën më të madhe por si repist që është nuk e kishte problem mbajtjen e 2 binjakëve.
Mariah Carey edhe pse 42 vjeç dhe nënë e 2 fëmijëve dukej në një formë të shkëlqyer.
Por të befasuar nga binjakët kanë qënë dhe kalimtarë të rrugës që kanë dashur të vjedhin ndonjë buzëqeshje të fëmijëve.

Çifti po shkonte të vizitonte miqtë e tyre të ShowBiz Alicia Keys dhe Swizz Beatz.

Binjakët këtë muaj festojnë ditëlindjen e tyre të parë por dhuratat e bërë nga prindërit nuk janë zbuluar akoma.

KOMENTE