Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nancy Reagan ish zonja e parë e SHBA, në Hollivud
English

Nancy Reagan ish zonja e parë e SHBA, në Hollivud

Veshur me kujdes me një kostum pantallonash krem i zbehtë, Nancy Reagan nuk tregoi asnjë shenjë të panikut të fundit shëndetësor të saj si ajo arriti në një hotel të Hollivudit.

Duke thyer tri brinjë vetëm javë më parë, 90-vjeçarja ish-zonja e parë e SHBA mund të ishte pak e ngadaltë në ecje por dukej e pathyeshme përsëri.

Si zakonisht ajo doli nga një makinë, duke kërkuar pak ndihmë nga shoferi i saj.
Besohet se ajo po vazhdon bisedimet me prodhuesit mbi filmin televiziv të ardhshëm The Butler.

Polemikat kanë lindur se kush do ta luajë rolin e zonjës Reagan.
Mundësitë më të mëdhaja janë për zonjën dhe aktoren liberale Jane Fonda, por për krahun e dhathtë të komnetuesve ka ngjallur një zemërim.
Ndërsa Allen House Eugene, i cili shërbeu tetë presidentëve nga Harry Truman në vitin 1952 burrit të zonjës Regan, Ronald, në vitin 1986, pritet të jetë fituesi i Oscar në rolin me titull Forest Whittaker

Por Blogerët konservatorë janë vënë në lëvizje dhe po ngrenë zërin se në film po luhet një marifet prandaj bëjnë thirrje dhe për një bojkot të filmit, pasi kjo aktore do të jetë një ofendim për amerikën nëse do të luajë zonjën Reagan.
Jane Fonda ka qënë e papëlqyeshme që nga lufta në Vietnam dhe aktivitetet e saj anti luftë.

KOMENTE