Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Si të mos ngasim biçikletën këtë fundjavë (FOTO)
English

Si të mos ngasim biçikletën këtë fundjavë (FOTO)

Imogen Thomas bëri një punë të mirë duke demonstruar se si të mos ngasin një biçikletë këtë fundjavë.

Ish-ylli i Big Brother, 29 vjeç, hodhi nje shall mbi fytyrën e saj pas largimit nga restoranti rus në Mayfair natën e së shtunës.
Modelia e Uellsit, e cila fitoi Mis Uellsi, ishte veshur me një fustan të shkurtër të bardhë që zbuloi këmbët e saj dinjitoze.

Imogen,ishte duke festuar ditëlindjen e mikut të saj, dhe që më parë kishte paguar sallonin e flokëve për një prerje dhe lyerje flokësh.

Ajo shprehet se e ka të vështirë për të kontrolluar peshën e saj, apsi dietat ndalojnë ato që ajo pëlqen.

KOMENTE