Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Coco fotokopje si qentë që mban
English

Coco fotokopje si qentë që mban

Coco është bërë e rregullt në parkun e qenve, ku ajo i nxjerr regullisht ata për shëtitje.
Qentë e racës bulldog janë mjaft të preferuar nga britanikët sa ata kënë dhe faqen e tyre për këta qen duke mësuar të rejat e fundit mbi ngjarjet e ditës kudo që ndodhin me qentë e kësaj race.

Ndërsa pronarët e qenve të tjeë në park kishin veshur veshje normale, Coco ka dashur të tërheqë vëmendjen duke u veshur shumë hollë, madje njëri nga kalimtarët që dhe ai kishte nxjerrë qenin e tij, si me shaka është shprehur se modelja ka dashur të bëjë kombinim me ngjyrat e bulldogve të saj.

KOMENTE