Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Familja Kardashian është me të vërtetë marmalatë? (VIDEO)
English

Familja Kardashian është me të vërtetë marmalatë? (VIDEO)

Biznesi i familjes Kardashian ka filluar dhe në fushën e muzikës. Motrat dhe nëna e tyre kanë realizuar një video e titulluar " Lady Marmalade".

A janë vërtet një marmalatë apo gliko?

Ju takon juve lexues për të shprehur komentet tuaja.

889

KOMENTE