Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jennifer Lopez, një perëndeshë jeshile (FOTO)
English

Jennifer Lopez, një perëndeshë jeshile (FOTO)

Ajo ka fituar brohoritje të konsiderueshme për zgjedhjet e modës American Idol gjatë 2 sezoneve të fundit.

Dhe në mbrëmjen e djeshme Jennifer Lopez ka mahnitur të gjithë me veshjen e saj jeshile dhe tepër elegante.

Ajo është shfaqur edhe me një fustan ngyrë bronxi që ka treguar barkun e saj të sheshtë.

Por edhe pse në promovimin që bëri para ca kohësh të videos së saj të re, me të dashurin e saj të ri, ajo përsëri është duke vuajtur një dhimbje koke për nga ndarja me ish burrin e saj Ojani Noa pasi është gjithashtu edhe në një proçes gjyqësor lidhur me një kasetë për këngët e saj.

KOMENTE