Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Moda e re për xhiro në plazh
English

Moda e re për xhiro në plazh

Prodhuesja e filmave Italo-Kroat ka kohë që po pushon në plazhin e Majamit.

Ajo nuk ka nguruar edhe pse 51 vjeç të marrë qenin e saj dhe të dalë një shëtitje duke prezantuar dhe model të ri veshjesh për shëtitje.

Rita Rusic karrierën e saj e ka filluar si këngëtare pastaj është zhvendosur në fushën e kinematografisë.

KOMENTE