Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Modele fluturese dhe një aventurë e rrezikshme (FOTO)
English

Modele fluturese dhe një aventurë e rrezikshme (FOTO)

Këto modele vërtet shprehin dhe na shfaqin lartësinë e modës, po që shfaqnin modën dhe në mënyrë vertikale me siguri diçka do i ketë shtyrë.

Të lidhur me rripa sigurimi ata kanë bërë hedhje për të ecur vertikalisht nga një pallat 24 katësh në Boston.

Audienca e njerëzve që i shihnin nga ballkonet apo dhe poshtë ishin të tmerruar.

Ky spektakël show u realizua me rastin e hapjes së hotelit 24 katësh "Revere Hotel".
Modelet, u ofruan nga palestra Rock Boston, dhe kishin veshur veshjet pranverë / verë të dizajnuara nga Ted Baker Londër dhe krijuar nga studentët e Kolegjit Massachusetts të Arteve.

KOMENTE