Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nicki Minaj me veshjen e saj të çuditshme (FOTO)
English

Nicki Minaj me veshjen e saj të çuditshme (FOTO)

Moda e re nga Nicki Minaj. I pëlqen të bëjë çudira në veshjen e saj dhe paraqitjen në publik.

I pëlqen të tërheqë vëmendjen me veshjet e saj të paimagjinueshme.

29-vjeçaria doli nga një hotel në sheshin Leicester të Londrës me një veshje që e bënte të ndihej e parehatshme.

Ajo është quajtur mbretëresha e kameleonëve, dhe si e tillë ajo dallohet për veshjet e saj në zhvillim.

Ajo do të shkonte për intervistë në studiot e BBC-së për Graham Norton Show.
Ajo ndodhet në qytet për të promovuar albumin e saj Pink Friday.

KOMENTE