Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Policët grekë dhunojnë një emigrant (VIDEO)
English

Policët grekë dhunojnë një emigrant (VIDEO)

Në videon e mëposhtme duket qartë dhuna e ushtruar nga policia greke mbi një emigrant.
Por kjo dhunë dhe sjellje barbare ka shkaktuar polemika dhe indinjata në rrethin e emigrantëve të huaj që jetojnë në Greqi
891

KOMENTE