Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pranverë e vërtetë pas datës 27 prill
English

Pranverë e vërtetë pas datës 27 prill

Si duket nuk ëështë e thënë që koha të përmirësohet dhe të fillojë të ngrohet .

Shirat e shumta dhe temperaturat e ulëta kanë bërë që të përjetojmë ditët e dimrit përsëri.

Dje në rrugët e Tiranës viheshin re që shumë rrugë ishin mbuluar me përrenj uji duke bërë kalimin e tyre të vështirë për këmbësoret.

Por ky ndryshim i temperaturës ka bërë që dhe gjendja shëndetsore sidomos e fëmijëve të jetë jo e mirë dhe ka sjellë një fluks të madh vizitash në spitale.

Por meterologët shprehen se fundjava do të jetë e qëndrueshme por reshjet do të nisin përsëri të martën dhe pas datës 27 prill pritet një pranverë e vërtetë.

KOMENTE