Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Selena Gomez apo Majkëll Xhekson?
English

Selena Gomez apo Majkëll Xhekson?

Ajo nuk është një vajzë dhe ajo sigurisht nuk është ende një grua, por që nuk ka ndaluar atë që ajo kërkon të jetë.
Selena Gomez ka tentuar të realizojë apo të shtojë disa erëza të ëmbla në daljen e saj në publik
19-vjeçari trajton tifozët e saj në një tjetër anë të saj si ajo rrëshqiti në disa tullumbace për të krijuar një imazh të ri por që ngjante në pamje si Majkëll Xhekson

Ajo po punon për të hedhur një tjetër video që beson të jetë e suksesshme si ajo që u shfaq në nëntor të 2011.

Në foto jepen pjesë të klipeve të ndryshme të realizuar për videon e saj të re
"Hit The Lights"

KOMENTE