Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Range Rover i ri modeluar nga Victoria Beckham (FOTO)
English

Range Rover i ri modeluar nga Victoria Beckham (FOTO)

Victoria Beckham ndihet tepër e lumtur në nxjerrjen e modelit të ri të makinës
Range Rover Evoque.

Makina me një çmim 80 000 euro do të mbajë dhe firmën e modelistes Victoria Beckham, gruas së futbollistit britanik David Beckham.

Stili i veçantë u krijua nga zonja Beckham në bashkëpunim me bossët e Land Rover të cilët e kishin pyetur atë: Na tregoni se çfarë doni, çfarë ju me të vërtetë,doni të bëni?
Dhe produkti i përfunduar u zbulua nga ana e saj në Pekin të dielën.
Ajo ka tërhequr firmat e mëdha të makinave luksoze nga e gjithë bota - nga Rolls-Royce dhe Bentley deri te një Ferrari Lamborghini.

Ajo është shprehur se është tepër e lumtur që ajo dhe burri i saj do të ngasin një makinë të tillë që mban emrin e saj.

Ajo kurrë nuk kishte projektuar ndonjë makinë dhe pas një pune prej 18 muajsh ajo ndihet tepër krenare duke u shprehur në jetë gjatësinë e kësaj makeine në treg.
Makina duket sikur nuk ndryshon shumë nga klasikja Range Rover, por në të vërtetë është mjaft më luksoze se ajo, duhet ta provosh pa të ndiesh ndryshimin.
Gjithashtu ekipi që punoi me Victorian ishte mjaft i lumtur madje njëri prej projektuesve kryesorë që do të punonte me Victorian u shpreh se miqtë e mi më kërkuan që tu merrja nga një veshje të stiluar nga ajo.

KOMENTE