Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Krevatë specialë për qentë dhe macet (FOTO)
English

Krevatë specialë për qentë dhe macet (FOTO)

Ashtu si dhe njerëzit që kanë dhe i ndërrojnë sipas qejfit krevatët dhe për qentë dhe macet, janë prodhuar krevatë posaçërisht për ta.

Sipas vendit dhe kuvendi, sipas kushteve apo gjendjes ekonomike dhe çminmi i krevatëve.

Një kravat luksoz që i lejon maces apo qenit tuaj të çlodhet si princ apo princesh arrin një çmim deri në 1600 dollarë.

Ndaj blini për vete, por mos harroni të blini krevatë dhe për kafshët që mbani në shtëpi.

KOMENTE