Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aspak e drejtë për shkollat publike propozimi i ministrit Tafaj, shprehet deputetja Ledi Shamku (VIDEO)
English

Aspak e drejtë për shkollat publike propozimi i ministrit Tafaj, shprehet deputetja Ledi Shamku (VIDEO)

Ledi Shamku, deputete e Partisë Socialiste, anetare e Komisionit te Medias dhe Edukimit ka theksuar se skema e rankimit për 10 shkollat e mesme publike dhe private e propozuar nga ministri i arsimit Tafaj, nuk është aspak e drejtë për shkollat publike, për aq kohë sa Matura Shtetërore, mbetet një kriter shumë i diskutueshëm.
921

KOMENTE