Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Infermierja vret nënën dhe i rrëmben fëmijën nga duart
English

Infermierja vret nënën dhe i rrëmben fëmijën nga duart

Verna Deann McClain, një infermiere dhe një nënë e tre fëmijëve, është arrestuar për vrasjen e një nënë të re Kayla Marie më 17 prill në Houston, Texas. Të shtënat ndodhën jashtë zyrës së një mjeku, ku ajo pastaj rrëmbeu djalin 3 ditësh Keegan Schuchardt, nga krahët e saj.

30-vjeçaria infermiere thuhet se i tha familjes së saj se ajo donte të adoptonte një fëmijë, thotë Brett Ligon, avokati i qarkut Montgomery
Nëna e re, 28 vjeç, u qëllua nga Verna dhe u qëlluan shtatë herë dhe vdiq shpejt.

"Fëmija im! Fëmija im! ", Kayla bërtiste ndërsa ishte duke shkuar për te makina e saj përjashta , thotë një deshmitar.

Më vonë një ekip i policisë ka gjetur gjetur një grua duke folur në telefon me një grua tjetër në një kompleks apartamentesh. Autoritetet e gjetën gruan tjetër, e cila kishte marrë dhe fëmijën Keegan të padëmtuara.

Ishte e "pazakonshme" për të gjetur fëmijën, si dhe të dyshuarit në mënyrë të shpejtë pas një vrasje, tha avokati qarkut. Pasi ajo u gjet, Verna pranoi të shtënat dhe rrëmbimin, raportoi ABC.

Burri i Kayla-s, Keith Schuchardt dhe gjyshja e Keegan, Linda Golden, u bashkua me fëmijën që në mbrëmje.

Foshnja ishte e padëmtuar dhe u ribashkua me familjen e tij, por policia po vazhdojn hetimin.
Mendohet që gruas që iu gjet fëmija në shtëpi, duhet të ketë pagaur infermieren për të marrë fëmijën.

KOMENTE