Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Megan Fox pret fëmijën e saj të parë
English

Megan Fox pret fëmijën e saj të parë

Megan Fox dhe Brian Austin Green janë martuar që në qershor të 2010 dhe mezi presin të ndërtojnë familjen e tyre.

Dhe një lajm i mirë vjen pasi Megan e pranon që është shtatzënë. Megan 25 dhe Brian 38 vjeç janë tepër të ngazëllyer në pritjen e fëmijës së tyre të parë.

Brian shprehet se Megan do të jetë një mama e madhe dhe se ajo do të jetë një e mrekullueshme me fëmijën.

KOMENTE