Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Obama jep këshilla për burrat e pamartuar të Amerikës (FOTO)
English

Obama jep këshilla për burrat e pamartuar të Amerikës (FOTO)

Dhe në Shqipëri thuhet një shprehje :" Raca përmirësohet me një grua të mirë"

Barack Obama ka pasur disa këshilla sot për burrat e vetëm të Amerikës
Ai ka thënë - kërkoni një grua me gjene të mira dhe pastaj martohuni..

Presidenti ka dhënë shembullin e tij duke shkëmbyer një puthje me gruan e tij Michelle, para se ta lavdëronte atë para turmës që qeshnin dhe brohorisnin.
Zonja e Parë, në lidhje me burrin e saj tha para Shtabit të divizionit të tretë të këmbsorisë, se ai kishte luftuar pa u lodhur për ta.

Pas disa frazave të shkëmbyera midis çiftit Obama, ai vazhdoi shakanë e tij por dhe të vërtetë që zotërinjtë të cilët nuk janë martuar ende, më lejoni të shpjegoj vetëm për ju: qëllimi juaj është për të përmirësuar sistemin tuaj të gjeneve duke u martuar me dikë që është superior ndaj jush.
"Turma qeshi.
Presidenti kishte nënshkruar një urdhër ekzekutiv për të ndihmuar në mbrojtjen e familjeve ushtarake dhe veteranëve nga rekrutimi agresiv, nga ana e institucioneve të arsimit të lartë, veçanërisht nga kolegjet fitimprurëse që kërkojnë përfitimet e tyre ushtarake pa ndonjë qëllim të ofrimit të arsimit kuptimplotë.
Ata ju ngacmojnë në marrjen e një vendimi të shpejtë me të gjithë ato telefonata dhe e-mail që ju dërgojnë.

Nuk është e drejtë që të rekrutojnë persona me dëmtime të trurit dhe të nënshkruajnë për ta ashtu si kolegjet rekrutuese duan vetëm për të marrë përfitimet ushtarake nga shteti.

KOMENTE