Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Parkingu i ri nëntokësor në Tiranë. Gati brenda një viti
English

Parkingu i ri nëntokësor në Tiranë. Gati brenda një viti

Me fillimin e punimeve për ndërtimin e një parkingu nëntokësor në Tiranë, bashkia ka shpallur dhe skemën e re të qarkullimit të makinave.
Drejtoresha e transportit pranë Bashkisë, Nerejda Hoxha ka bërë të ditur se në sheshin "Italia" do të ndërpritet qarkullimi për shkak të punimeve dhe do të realizohet pas stadiumit Qemal Stafa, me dy sense.

Parkingu do të ketë një kapacitet prej 1000 vendesh dhe kap vlerën e 1.6 miliardë lekësh.

KOMENTE