Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Seks edhe kur burri apo gruaja vdes
English

Seks edhe kur burri apo gruaja vdes

Burrat egjiptianë së shpejti do t'u lejohet ligjërisht të kenë marrëdhënie seksuale me gratë e tyre të vdekura deri në gjashtë orë pas vdekjes së tyre, njoftoi media vendase.
Ligji i ri i diskutueshëm është pretenduar të jetë pjesë e një sërë masash duke u futur nga parlamenti i dominuar nga islamikët.
Ai gjithashtu do të diskutojë se mosha minimale e martesës të jetë në 14 vjeç dhe të hiqen të drejtat e grave për arsim dhe punësim.

Por Këshilli Kombëtar i Egjiptit për Gratë ka deklaruar se këto masa do të ndikojnë negativisht në zhvillimin njerëzor.
Diskutimi mbi martesën dhe seksin pas martese filluan që vitin e kaluar kur kleriku marokien Zamzami Abdul Bari tha se martesa mbetet e vlefshme edhe pas vdekjes.
Gjithashte e njëta gjë dhe për gratë, të bëjnë seks edhe kur burri vdes, 6 orë pas vdekjes.
Por burime të tjera thonë që në të vërtetë parlamenti nuk ka fare të tilla plane, por kjo bëhet nga mediat që janë besnike të presidentit të rrëzuar Hosni Mubarak.
Ndërkohë pritet një konfirmim zyrtar lidhur me diskutimet e shumta që kanë plasur.

KOMENTE