English

Japonezët dashurojnë Lady Gaga-n (FOTO)

Veshjet e saj janë një çmenduri e vërtetë. Kur është fjala për veshje, Lady Gaga është një mbretëreshë e dredhive.

Nicky Minaj dhe Katy Perry mund t'i ngjyrosin flokët e tyre me ngjyra si të duan, por ato kurrsesi nuk do të duken aq bukur sa Lady Gaga kur ajo mbërriti në Tokio dje.

Japonia është vendi i prirjes së trendit, dhe 25 vjeçarja ia arriti duke e realizuar atë në mënyrë të përkryer për një paraqitje super seksi.

Lady Gaga ka fituar simpatinë e japonezëve që vjet në turin e saj për të mbledhur ndihma për viktimat e cunamit.

Madje filxhani i saj u shit në ankand vetëm për 75 000 dollarë dhe paratë do të shkonin për rindërtimin e vendeve të cunamit.

KOMENTE