Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Agjencia e Sigurimit të Depozitave, raporti vlerësohet pozitiv për 2011
English

Agjencia e Sigurimit të Depozitave, raporti vlerësohet pozitiv për 2011

Komisioni për Ekonominë dhe Financat shqyrtoi dhe vlerësoi sot, si pozitiv, Raportin për veprimtarinë e Agjencisë së Sigurimit të Depozitave për vitin 2011.

Ky raport u paraqit për deputetët nga kryetarja e Agjencisë, znj. Silvana Sejko. Në raport paraqiten drejtimet kryesore të veprimtarisë së këtij institucioni, në vitin e kaluar. Këto drejtime përmbledhin gjendjen e depozitave të siguruara, strukturën e tyre, veprimtarinë financiare dhe planin e zhvillimit për vitin 2012 e më tej. Gjatë mbledhjes së komisionit, zonja Sejko iu përgjigj dhe pyetjeve të ndryshme të deputetëve.

KOMENTE