Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Dinamika në Prishtinë dhe Bruksel nuk përputhen shprehet Thaçi (VIDEO)
English

Dinamika në Prishtinë dhe Bruksel nuk përputhen shprehet Thaçi (VIDEO)

Hashim Thaçi Kryeministri kosovar, nuk është ndalur përpara kritikave të hapura drejt Bashkimit Europian. Sipas Thaçit politika e Brukselit po tregohet e padrejtë ndaj përparimeve të Prishtinës. Madje, kryeministri Thaçi ka thënë se përderisa Kosova, që nga shpallja e pavarësisë ka punuar njëanshëm për afrimin me strukturat e BE-së, kjo e fundit ka vepruar me hapa të ngadaltë.
1000

KOMENTE