Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
E dashura tenton të vrasë të dashurin me thikën e guzhinës
English

E dashura tenton të vrasë të dashurin me thikën e guzhinës

Një vajzë ëshët arrestuar nën akuzën për tentim vrasje të të dashurit të saj.

Yekaterina Pusepa u prangos nga policia dhe me klithma rrënqethëse tha se nuk ishte ajo shkaktarja por i dashuri qe bërë ashtu nga dikush tjetër, ndërkohë dhe vetë ishte mbuluar me gjak.

Por çifti ishte dëgjuar të bërtiste në mes të natës dhe fqinjët kishin lajmëruar policinë.
Ndërkohë vajza kishte tentuar të vriste të dashurin me thikën e guzhinës madje duke e nxjerrë dhe luftuar me të jashtë në trotuar. Por ajo insiston se nuk ishte ajo autorja.

Ajo pas arrestimit u zbulua se kishte pasur probleme dhe me përpara si dhe në pak muaj që ishin njohur ajo shfaqte gjithmonë sjellje të tilla, por dhe i dashuri i saj Alec Katsnelson, një javë përpara qe parë ta nxirrte me shkelma jashtë pallatit Pusepën.

KOMENTE