Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Foto që nuk duhet të qeshni
English

Foto që nuk duhet të qeshni

Më thuaj me kë rri të të them cili je, është shprehja.

Por kjo duket se po i shkon për shtat dhe qenve të cilët janë bërë pjestarë të familjeve.

Miqësia e tyre me njeriun i ka mësuar shumë gjëra madje ata pa "ndrojtje" fare kalojnë në ekstreme të cilat po i paraqesim në fotot në krah.

Pse jo mund të bëhen dhe imitues perfektë.

KOMENTE