Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gruaja shofere sulmon me shkelma një çiklist në rrugë (VIDEO)
English

Gruaja shofere sulmon me shkelma një çiklist në rrugë (VIDEO)

Një grua e inatosur është kapur në kamera se si po ndiqte nga prapa një burrë të vjetër i cili po ecte me biçikletë në një rrugë të ngushtë.

Policia ka hetuar deri tani për identifikimin e personave por nuk ka arritur ndaj e kanë hedhur videon në You tube për të kërkuar ndihmën e publikut.

Vajza shihet qartë se si e shtyn dhe e gjuan me shkelma burrin me biçikletë i cili mendohet se nuk po i hapte rrugë që kjo të kalonte me makinë.

Rruga ku ndodhi incidenti ishte B4425 në Ampney Coln pranë Bibury në Gloucestershire.
Një zëdhënës i policisë ka thënë: "Në këtë ditë një grua e quajtur Gloucestershire ka raportuar në polici se ajo ishte sulmuar nga një çiklist i cili nuk i hapte asaj rrugën por e mbante atë në trafik.

"Zyrtarët janë përpjekur për të gjetur këtë grua, por duket se detajet e kontaktit që ajo dha ishin të pasakta.
994

KOMENTE