Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ilia Basho që dyshohej si vrasësi i gruas lihet i lirë (VIDEO)
English

Ilia Basho që dyshohej si vrasësi i gruas lihet i lirë (VIDEO)

Gjykata Penale e Tiranës ka liruar bashkëshortin e Eleni Bashos, Ilia Basho, me argumentin e mungesës së provave me kërkesë të prokurorit të çështjes.
Organi i hetimit është dorëzuar dhe tani do të nisë përsëri proçedurën për zbulimin e fakteve të reja
999

KOMENTE