Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kim Kardashian e përqafuar me të dashurin e saj në publik (FOTO)
English

Kim Kardashian e përqafuar me të dashurin e saj në publik (FOTO)

Kim Kardashian zakonisht kur del në jetën e përdotshme i pëlen të vishet me pantallona dhe me funde apo fustane atë e sheh shumë rallë.

Por si duket prania në krah e të dashurit të ri e ka bërë që ajo të vishet në këtë mënyrë dhe të ndihet ndryshe dhe e sigurt.

Ata shihen qartë se janë duke përjetuar dashurinë e tyre madje Kanye nuk ja ndan sytë të dashurës së tij KIm. Ata shihen të përqafuar dhe mjaft të lirshëm, gjatë një ndeshje basketbolli që ata kishin shkuar të shihnin.

Por për të parë ndeshjen kishin shkuar dhe çifte të tjera si Justin Timberlake dhe Jessica Biel, Julie Bowen etj.

KOMENTE