Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kujtim Tomorri vdes pasi bie nga pallati ku punonte
English

Kujtim Tomorri vdes pasi bie nga pallati ku punonte

Në qytetin e Pogradecit ka rënë nga pallati ku punonte një puntor ndërtimi.

Kujtim Tomorri 55 vjeç ishte duke punuar në ndërtimin e këtij objekti, në kohën që është rrëzuar duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia e Pogradecit po punon për zbrdhjen e shkaqeve dhe

KOMENTE