Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mënyra natyrale për një Penis të madh
English

Mënyra natyrale për një Penis të madh

Ajo ka qenë tashmë një fakt që njerëzit do të duan një penis më të madh për veten e tyre. Shumica e njerëzve e bëjnë atë për qëllime estetike ashtu si kur femrat bëjnë gjoksin e tyre. Por, për disa të tjerë, arsyet e tyre i kanë rrënjët shumë më thellë se vetëm në një paraqitje të bukur.
Meshkujt nuk arrijnë të kënaqin partneret e tyre seksualisht ashtu si ato duan
ndaj mendojnë se një penis i madh mund ta fshijë këtë fakt.

Mënyra natyrore është metoda më e mirë deri tani. Bëni penisin tuaj të madh pa pasur nevojë të përdorni pilula, apo të pajisjeve dhe metodave ekstreme ose pushtuese. Vetëm bëni pak durim dhe ju do të keni një penis natyral në përmasat që ju doni.

* Dieta tuaj dhe shtojcat të jenë të pasura në amino acide, si dhe proteina (hirrë)
* Ju përfshini të merrni vitamina të avancuara dhe plotësim minerale në regjimin tuaj të përditshëm
* Ecni çdo ditë në këmbë 60 minuta
* Pini më shumë se 2.5 litra ujë në ditë
* Mos hani ushqim para gjumit

Përveç këtyre mund të bëni dhe masazh për penisin tuaj.

Arsyeja që ju të keni kërkesat e mësipërme është për t'u siguruar që lëkura juaj do të ketë pamje të zhdërvjellët dhe të shëndetshme, në mënyrë për të mbështetur veprimtarinë tuaj të përditshme. Ka disa vajra që ju mund të aplikoni në penisin tuaj në mënyrë që ju mund të bëni masazh në mënyrë të përshtatshme dhe efikase. Vajra të kenë një komponent aktive të GLA, e cila mund të rrisë kapacitetin e testosteronëve në receptorët duke sjellë një penis të madh.

KOMENTE