Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pianoja më praktike për ta mësuar
English

Pianoja më praktike për ta mësuar

Thonë që kush i bie një vegle muzikore i përket një shtrese të lartë të shoqërisë.

Por prirjet janë të ndryshme, dikush mandolinë, dikush flaut apo violinë apo dhe daulle.

Ndërsa për të gjithë ata që duan të mësojnë pianon fotoja në krah besoj është "pianoja më praktike" edhe për ata që nuk kanë "veshë muzikore".

Por kujdes me notat kur të shtypni tastierën, mos harroni të jeni xhentëllmenë si i thonë...

urime dhe punë të mbarë...

KOMENTE