Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rona Nishliu rrëmben zemrat e të pranishmëve në skenën e eurovizion (VIDEO)
English

Rona Nishliu rrëmben zemrat e të pranishmëve në skenën e eurovizion (VIDEO)

Rona Nishliu me vokalin e saj mbresëlënës ka rrëmbyer zemrat e të gjithë të pranishmëve në daljen e parë në skenën e Azerbajxhanit. Kështu shkruhet në ueb-site-n zyrtar të Festivalit Europian të këngës për përfaqësuesen e Shqipërisë Rona Nishliu e cila është nga Mitrovica e Kosovës, pas provës së parë në skenë të dielën.

Ajo interpretoi këngën e vetme në skenë, e ndriçuar nga një sërë prozhektorësh me dritë e kuqe. Prova e dytë e saj do të jetë të enjten më 17 maj në orën 10:30.
I urojmë suksese dhe fitore.
998

KOMENTE