Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tortë seksi për nënën nga nusja 17 vjeçare (FOTO)
English

Tortë seksi për nënën nga nusja 17 vjeçare (FOTO)

17-vjeçarja Courtney Stodden që është e martuar me aktorin 51 vjeçar Doug Hutchison, ose siç njihet nga të gjithë nusja e re, kohët e fundit ka qënë gjithmonë në qendrën e kamerave për gjithçka që ajo bënte.

Por ajo vazhdon në rrugën e saj pasi ka mbështetjen më të madhe nga nëna e saj.

Ato kanë festuar së bashku festën e nënës, duke gatuar një kek të cilin e kanë shijuar më vonë vetë pasi ishte përgatitur nga duart e tyre.

Fotot në krah paraqesin të gjitha etapat e përgatitjes së kekut që ajo "e gatuan" për mamin e saj.

Pas kekut ato janë ulur së bashku për të festuar madje kanë dhënë dhe një intervistë për lidhjen e tyre të ngushë.

KOMENTE