Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vajza balerinë, me këmbë protezë, sfidon konkurrentët e saj (VIDEO)
English

Vajza balerinë, me këmbë protezë, sfidon konkurrentët e saj (VIDEO)

Në Teksas, një vajzë adoleshente balerinë sfidon konkurentet e saj. Ajo ka një këmbë protezë dhe vallëzon më mirë se shoqet e saj me dy këmbë.
Mirana Cochran u lind pa këmbën e majtë. Por kjo nuk e pengoi atë të mësonte për të kërcyer me një këmbë protezë.
Por filozofia e nënës së saj "Mos e shiko veten me keqardhje, dhe kurrë mos hiq dorë nga synimi" ka qënë motoja kryesore për të arritur suksesin e saj.
1001

KOMENTE