Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës
English

74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës

Me gjelbërim të përjetshëm Jane Fonda konkurron me yjet e Hollivudit që janë në gjysmën e moshës së saj, në Festivalin e Filmit në Kanë.

74-vjeçarja dukej dekada e re në një fustan prej bronzi Versace atelier që tregoi atë me një trup perfekt.

Ajo shkëlqente në qilimin e kuq e cila u dërgoi puthje në ajër yjeve të tjerë si edhe Alec Baldwin.
Eva Longoria dhe Pinto Freda gjithashtu mori pjesë në premierën e Mbretërisë Moonrise Wes Anderson, e cila yjet Bill Murray, Tilda Swinton, Bruce Willis, dhe Ed Norton.

22 filma që konkurrojnë për çmimin prestigjoz Palme d'Or, kanë një drejtor mashkull, gjë që ka nxitur gratë për të shkruar një letër duke cilësuar që burrat i duan gratë të jenë të zgjuara, por jo nëpër organizime, apo në krye.

KOMENTE