Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aktorja 90 vjeçare merr një puthje nga qeni
English

Aktorja 90 vjeçare merr një puthje nga qeni

Aktorja 90 vjeçare Betty White është pritur nga mysafirët e saj në Hotel Sheraton përpara klubit me emër në New York Friars Club Roast.

Ajo me një veshje të veçantë dhe me një kalë të bardhë Poni, u prit nga mysafirët.

Por një përshëndetje e veçantë i është bërë dhe nga një qen i mysafirëve, i cili e ndjeu ngrohtësinë e saj duke i dhruruar një puthje në buzë me gjuhën e tij.

Klubi Friars është një klub privat në New York City, i famshëm për mishin e pjekur.

Aktorja ka dalë në një turne për të vizituar kopshtet zoologjikë kombëtarë me qëllimin për të mbledhur fonde, për të rritur pjellshmërinë e Pandas.

KOMENTE