Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Berisha takon Drejtorin Ekzekutiv NAAC Avni Mustafaj
English

Berisha takon Drejtorin Ekzekutiv NAAC Avni Mustafaj

Kryeministri Berisha zhvilloi sot, një takim, me Drejtorin Ekzekutiv të Këshillit Kombëtar Shqiptaro-Amerikan (NAAC), zotin Avni Mustafaj.

Zoti Mustafaj, pasi e falënderoi Kryeministrin Berisha për mikpritjen, i përcolli përshëndetjet më të ngrohta të anëtarëve të Këshillit, si dhe vlerësimin për kontributin e Kryeministrit në forcimin e marrëdhënieve me diasporën në SHBA.

Kryeministri Berisha i shprehu zotit Avni Mustafaj vlerësimin për të gjithë kontributin e rëndësishëm dhe mbështetjen që Këshilli Shqiptaro-Amerikan, por edhe e gjithë diaspora shqiptare në SHBA i ka dhënë Shqipërisë, në të gjithë këtë periudhe të zhvillimeve demokratike, por edhe çështjes shqiptare në tërësi.

KOMENTE