Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Miranda Kerr një pronë e nxehtë globale (FOTO)
English

Miranda Kerr një pronë e nxehtë globale (FOTO)

Çdo grua e ka ëndër të jetë njëkohësisht, nënë biznesmene dhe modele bukurie.

Me shumë punë dhe këmbëngulje arrihet gjithçka.
Njëra prej tyre është Miranda Kerr e cila ka tejkaluar gjithçka, me një trup perfekt dhe bukuri rrëzëllitëse ajo është një nënë, modele që rrezaton dritë dhe një biznesmene.

Ajo ka fituar çmimin e revistës InStyle 2012 dhe Audi Women e Style Reader's Choice Award në Australi.

Në frontin e një audience prej më shumë se 300 mysafirë, Kerr u paraqit me çmimin e saj në njohjen e suksesit të saj në menaxhimin e angazhimeve globale të saj dhe të karrierës së bashku me përgjegjësitë e saj sipërmarrëse si themeluesi i markës së bukurisë organike, "Organics Kora" nga Miranda Kerr.

Shefi Kerrie McCallum tha: "sipërmarrëse Bukurie, modele ndërkombëtar, ambasadore e modës, grua, nënë - Miranda është vajzë e cila është pronë e nxehtë globale.KOMENTE