Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nicole Scherzinger super seksi në premierën e filmit Men In Black 3 (FOTO)
English

Nicole Scherzinger super seksi në premierën e filmit Men In Black 3 (FOTO)

E madhërishme në daljen në skenë për premierën e filmit të saj të parë "Men In Black 3".

Si hera e parë dalja kadhe paraqitja në skenë dihet të jetë e kujdesshme pasi je në qendër të vëmendjes.

Ndaj ish këngëtarja dhe tani aktore Nicole Scherzinger, duhet të ketë praktikuar më parë ecjen me këtë lloj fustani shumë të bukur dhe tepër seksi në sheshin Leicester të Londrës përpara fotografëve.

Nicole u ndihmua për të hedhur hapat nga i dashuri i saj Lewis Hamilton ndërkohë ajo u përpoq për të ruajtur modestinë e saj duke mbajtur anën tjetër të fustanit të saj tepër ekstravagant.
Ndërsa i dashuri i saj është shprehur: "Unë jam aq krenar për Nicole, ajo ka punuar aq shumë në karrierën e saj dhe ajo ishte e madhe për të shkuar dhe të parë atë në këtë film."
Aktorë të tjerë kanë marrë pjesë njëkohësisht që kanë bërë karrierë të sigurt në botën e filmit. Midis tyre spikati aktori kryesor i filmit Will Smith i cili u përshëndet furishëm nga tifozët e tij.

KOMENTE